Dopis
Id: 378701
fotografie/papír, rozměr listu 24 x 30,5 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno,oděrky na rámu
zobrazeno: 3986x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 500 Kč