Evita, the Goddess
Id: 483422
kolorovaná fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 555x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 700 Kč