Farewell
Id: 455102
kolorovaná fotografie, rozměr cca 37,5 x 27 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 946x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 60