Final photograph
Id: 381206
fotografie/papír, rozměr listu 31 x 32 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, levý horní roh v minulosti přeložen, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5350x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
27 000 Kč