Grapes of Wrath
Id: 236702
fotografie, rozměr cca 30,5 x 35 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno po okrajích, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 6089x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
29 000 Kč