Gypsy Queens
Id: 442416
fotografie, rozměr cca 40 x 29,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2121x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč