Hey, Joe!
Id: 446301
fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, značeno a popsáno také na zadní straně, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložen ručně malovaný certifikát pravosti
zobrazeno: 2856x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
50 000 Kč