Čas na serveru 02:11:45

Hodina houslí

Id: 507501

Hodina houslí

  •  / Hodina houslí / Jan Saudek

fotografie/papír, rozměr cca 38 x 29,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části a na levé straně, limitovaná edice 2/10, volně loženo

zobrazeno: 954x

Vyvolávací cena:

15 600