Isabela a Gabriela Fárovy
Id: 399401
fotografie/kapa deska, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, na zadní straně přípis autora, zvlněný povrch
zobrazeno: 4179x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
29 000 Kč