I´ve lost you ...
Id: 86028
fotografie, rozměr ve výřezu 38 x 28,5 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, datováno, popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO
zobrazeno: 4093x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
20 000 Kč