Jam Session
Id: 300204
konvolut dvou fotografií, rozměry 26 x 23 cm a 26,8 x 23,7 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
zobrazeno: 3046x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 49