Jam Session
Id: 391801
konvolut dvou fotografií, rozměry 26 x 23 cm a 26,8 x 23,7 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2044x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč