Jast another card... Denisa
Id: 490201
kolorovaná fotografie/papír, rozměr cca 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 1437x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč