Jednou, když pršelo
Id: 102201
fotografie, rozměr 23 x 27,5 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, v okolí fotografie popsáno, levý okraj prohnut, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 6047x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 100 Kč