Kalendář Medela/1
Id: 146201
fotografie, rozměr ve výřezu 60 x 43 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 2163x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč