Kalendář Medela/4
Id: 146204
fotografie, rozměr ve výřezu 60 x 43 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2050x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč