Kalendář Medela/5
Id: 146205
fotografie, rozměr ve výřezu 60 x 43 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2903x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 200 Kč