Kalendář Medela/8
Id: 146208
fotografie, rozměr ve výřezu 60 x 43 cm, signováno vlevo dole Jan Saudek, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2576x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč