Koláž pro Irén
Id: 40701
koláž/fotografie/kartón, rozměr koláže 37 x 43 cm, signováno, věnování, zaskleno, rámováno, velmi dobrý původní stav
zobrazeno: 3654x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
11 555 Kč