Koupel
Id: 78518
fotografie, velikost listu 39,5 x 29 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, datováno 1983, popsáno The Bath, uprostřed dole popsáno: print sept. 29, 11 color oct. 9, Jan finishes oct. 11, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO
zobrazeno: 4845x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 000 Kč