Láska
Id: 391505
fotografie, rozměr listu cca 31 x 24 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti
zobrazeno: 5566x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
41 000 Kč