Loosing my religion
Id: 465307
kolorovaná fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3917x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 000 Kč