Lost Love
Id: 465903
kolorovaná fotografie, rozměr listu 32 x 30 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 1486x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč