Lovers on a Throne
Id: 414001
fotografie, rozměr listu 29,4 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, fotografie na několika místech ohnutá
zobrazeno: 4307x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč