Čas na serveru 05:57:15

Madame XY

Id: 507503

Madame XY

  •  / Madame XY / Jan Saudek
  •  / Madame XY / Jan Saudek

fotografie/papír, rozměr cca 31 x 33 cm, značeno, datováno a číslováno po obvodu fotografie, limitovaná edice 3/5, volně loženo

zobrazeno: 1285x

Vyvolávací cena:

14 500