Madame XY
Id: 507503
fotografie/papír, rozměr cca 31 x 33 cm, značeno, datováno a číslováno po obvodu fotografie, limitovaná edice 3/5, volně loženo
zobrazeno: 1310x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
14 500 Kč