Čas na serveru 17:55:26

Malíř

Id: 525901

Malíř

  •  / Malíř / Jan Saudek
  •  / Malíř / Jan Saudek
  •  / Malíř / Jan Saudek
  •  / Malíř / Jan Saudek

olej/plátno, rozměr 110 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vytvořený autorem

zobrazeno: 762x

Vyvolávací cena:
35 000

78 000

2024,10-1,15,21,10,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu