Malíř
Id: 525901
olej/plátno, rozměr 110 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vytvořený autorem
zobrazeno: 762x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
78 000 Kč
2024,10-1,15,21,10,00
minimální příhoz 1 000 Kč