Marie č. 1
Id: 432001
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 60 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, přiložen certifikát pravosti
zobrazeno: 13705x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
235 000 Kč
Příhozy: 72