Marie č. 1
Id: 525908
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 55 x 75 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 3736x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
199 000 Kč
Účastníci: 19