Čas na serveru 14:24:17

Marie č. 1

Id: 525908

Marie č. 1

  •  / Marie č. 1 / Jan Saudek
  •  / Marie č. 1 / Jan Saudek
  •  / Marie č. 1 / Jan Saudek
  •  / Marie č. 1 / Jan Saudek

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 55 x 75 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 3668x

Vyvolávací cena:
15 000

199 000

Účastníci: 19