Marie č.1
Id: 459601
olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno, na zadní straně autorské věnování
zobrazeno: 21230x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
260 000 Kč
Účastníci: 19