Marie I
Id: 414803
litografie/ruční papír, rozměr listu cca 50 x 70 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno galerijním sklem, rámováno
zobrazeno: 1708x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
35 000 Kč