Marie I - červená
Id: 414802
litografie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno galerijním sklem, rámováno
zobrazeno: 3391x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
41 000 Kč