Markéta
Id: 311504
fotografie/papír, rozměr fotografie 29,5 x 38 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2069x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
36 900 Kč
Příhozy: 48