Maruška
Id: 529905
digitální tisk/plátno, rozměr 46 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno
zobrazeno: 124x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 500 Kč
2024,12-1,03,21,24,00
minimální příhoz 500 Kč