Mothers and Daughters
Id: 485703
kolorovaná fotografie, rozměr listu 23,5 x 23 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části a na pravé straně, volně loženo
zobrazeno: 3446x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 52