Nargile and Odaliska
Id: 483425
kolorovaná fotografie, rozměr listu 30,5 x 41 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 1621x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
36 000 Kč