Now York New York
Id: 106129
fotografie, rozměr ve výřezu 36,5 x 28 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, popsáno ve spodní části fotografie včetně datace 90, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO
zobrazeno: 8079x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
39 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 66