Čas na serveru 07:19:49

Nuda, nuda, šeď, šeď

Id: 535903

Nuda, nuda, šeď, šeď

  •  / Nuda, nuda, šeď, šeď / Jan Saudek

olej/plátno, rozměr 135 x 162 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno v malbě vpravo od hodin, autorsky olištováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem (malovaný), jde o jedno z prvních děl s tímto motivem, (vznik zač. 80. let 20. stol.)

zobrazeno: 229x

Vyvolávací cena:
75 000

300 000

2024,12-1,03,20,50,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu