Nuda, nuda, šeď, šeď
Id: 535903
olej/plátno, rozměr 135 x 162 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno v malbě vpravo od hodin, autorsky olištováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem (malovaný), jde o jedno z prvních děl s tímto motivem, (vznik zač. 80. let 20. stol.)
zobrazeno: 4553x
Vyvolávací cena:
75 000 Kč
350 000 Kč
2024,12-1,03,20,50,00
minimální příhoz 5 000 Kč