Pavla
Id: 90030
fotografie, rozměr ve výřezu 39 x 28 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, datováno, popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO
zobrazeno: 4581x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
38 000 Kč