Portrét
Id: 219402
fotografie, rozměr cca 30,5 x 33 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno po okrajích, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2927x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč