Čas na serveru 05:55:53

Portrét Michelle

Id: 512707

Portrét Michelle

  •  / Portrét Michelle / Jan Saudek

olej/sololit, rozměr 20 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 1724x

Vyvolávací cena:
12 000

52 000

Příhozy: 49