Portrét Sáry
Id: 438302
olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen ručně malovaný certifikát pravosti
zobrazeno: 2470x
Vyvolávací cena:
11 500 Kč
100 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 57