Sbohem, Jane!
Id: 437602
digitální tisk/plátno, rozměr 45 x 45 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, popis ze zadní strany propsán na přední stranu (viz foto), nerámováno
zobrazeno: 1768x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
35 000 Kč