Secese
Id: 452601
fotografie/kapadeska, rozměr 50 x 53 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 1105x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
20 000 Kč