Setner girls
Id: 465901
kolorovaná fotografie, rozměr listu 21 x 18 cm, značeno vpravo dole, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 9124x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 000 Kč