Sluníčko - Monstrance
Id: 509302
strukturální malba/olej/dřevo, rozměr cca 60 x 40 cm, značeno vpravo dole, nerámováno
zobrazeno: 2487x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 96