Čas na serveru 09:40:23

Sluníčko - Monstrance

Id: 526402

Sluníčko - Monstrance

  •  / Sluníčko - Monstrance / Jan Saudek

strukturální malba/olej/sololit, rozměr 60 x 41 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen ručně psaný certifikát pravosti vytvořený autorem

zobrazeno: 143x

Vyvolávací cena:
12 500

42 000

2024,12-1,02,20,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu