Summertime
Id: 485701
kolorovaná fotografie, rozměr listu 39,5 x 29,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, antireflexním sklem, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1073x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč