Tanečnice
Id: 437101
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno a popsáno na pravé straně, rámováno
zobrazeno: 16176x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
170 000 Kč