Tanečnice
Id: 517601
kolorovaná fotografie/papír, rozměr cca 30,5 x 40,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 2510x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 088 Kč