That sweet little face from Brünn
Id: 286701
fotografie, rozměr 39,2 x 31 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
zobrazeno: 2530x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
33 333 Kč